top of page

Комунальний заклад "Маяківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Святогірської міської ради Краматорського району Донецької області"

70449543_487933755375546_5885830827480186880_n_edited.jpg

          На виконання Наказу Міністерства освіти і науки України від 7 серпня 2024 року № 1112 «Про затвердження Порядку та умов здобуття загальної середньої освіти в комунальних закладах загальної середньої освіти в умовах воєнного стану в Україні», у зв’язку із прогнозованим зменшенням кількості здобувачів освіти у 2025/2026 навчальному році, повною або частковою руйнацією будівель окремих закладів загальної середньої освіти Святогірської міської ради, неможливістю, в умовах військової агресії російської федерації, їх відбудови, утримання та розвитку матеріально-технічної бази на рівні, що відповідає вимогам державних стандартів, ліцензійних умов провадження освітньої діяльності у сфері загальної середньої освіти, на підставі Розпорядження начальника Святогірської міської військової адміністрації № 138 від 24.03.2025 «Про деякі питання діяльності окремих закладів загальної середньої освіти Святогірської міської ради Краматорського району Донецької області» з 01 вересня 2025 року - Комунальний заклад «Маяківський заклад загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Святогірської міської ради Краматорського району Донецької області» тимчасово призупиняє діяльність з надання освітніх послуг.

          Здобувачам освіти Комунального закладу «Маяківський заклад загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Святогірської міської ради Краматорського району Донецької області» пропонуємо продовжити навчання в закладах освіти Святогірської громади. За додатковою інформацією просимо звертатися до директора закладу.

502584513_1020452076945807_4106943055820853338_n.jpg

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо реорганізації, шляхом перепрофілювання, закладів загальної середньої освіти Святогірської міської ради.

        Найменування організатора громадського обговорення – Святогірська міська військова адміністрація Краматорського району Донецької області.

        Мета: врахування думки жителів Святогірської міської територіальної громади щодо реорганізації, шляхом перепрофілювання закладів загальної середньої освіти Святогірської міської ради Краматорського району Донецької області, а саме:

      - КЗ «Богородичанський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Святогірської міської ради Краматорського району Донецької області» у початкову школу,

    - КЗ «Долинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Святогірської міської ради Краматорського району Донецької області» у початкову школу,

    - КЗ «Маяківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Святогірської міської ради Краматорського району Донецької області» у гімназію,

   - КЗ «Святогірський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Святогірської міської ради Краматорського району Донецької області» у гімназію,

    - КЗ «Хрестищенський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Святогірської міської ради Краматорського району Донецької області» у гімназію.

       Відповідно до пункту 30 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 60 Закону України «Про освіту», вимог Закону України «Про повну загальну середню освіту»:

Рішення про утворення, реорганізацію, ліквідацію чи перепрофілювання (зміну типу) закладу загальної середньої освіти приймає його засновник (засновники).

     Мережа закладів загальної середньої освіти формується відповідно до законодавства з урахуванням соціально-економічної та демографічної ситуації, а також відповідно до культурно-освітніх та інших потреб територіальної громади.

     Розвиток мережі комунальних початкових шкіл, гімназій, ліцеїв забезпечують районні, міські, сільські, селищні ради.

        У разі реорганізації чи ліквідації закладу загальної середньої освіти засновник зобов’язаний забезпечити учням можливість продовжити здобуття загальної середньої освіти на відповідному рівні освіти.

        Реорганізація і ліквідація закладів загальної середньої освіти у сільській місцевості допускаються лише після громадського обговорення проєкту відповідного рішення засновника, який оприлюднюється не менше ніж за один рік до прийняття відповідного рішення.

       Згідно з Конституцією України (стаття 143): «Територіальні громади села, селища, міста безпосередньо або через утворені ними органи місцевого самоврядування утворюють, реорганізовують та ліквідовують комунальні підприємства, організації і установи, а також здійснюють контроль за їх діяльністю, вирішують інші питання місцевого значення, віднесені законом до їхньої компетенції».

    Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» реорганізація або ліквідація навчальних закладів комунальної форми власності здійснюється за рішенням місцевої ради». Постановою Верховної Ради України від 30 серпня 2022 року № 2542-ІХ «Про здійснення начальниками військових адміністрацій населених пунктів у Донецькій області повноважень, передбачених частиною другою статті 10 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» ці обов’язки покладені на начальника Святогірської міської військової адміністрації.

        На виконання Розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року» всі заклади загальної середньої освіти мають бути реорганізовані, перепрофільовані або ліквідовані на 01 вересня 2027 року.

        Проаналізувавши перспективну мережу, кадрове забезпечення, матеріально-технічну базу виносимо на громадське обговорення питання реорганізації, шляхом перепрофілювання, закладів загальної середньої освіти Святогірської міської ради та затвердження відповідних проєктів розпоряджень.

      Запрошуємо всіх бажаючих мешканців Святогірської територіальної громади долучитися до громадського обговорення цього питання.

        Форми проведення громадського обговорення:

      - онлайн-зустрічі мешканців громади з представниками адміністрації громади, відділу освіти, адміністрацій закладів загальної середньої освіти Святогірської міської ради;

  - консультації з громадськістю на офіційному сайті Святогірської міської територіальної громади Краматорського району Донецької області та офіційних сайтах закладів освіти Святогірської міської ради Краматорського району Донецької області;

  - надання пропозицій (зауважень) на електрону пошту відділу освіти Святогірської міської ради Краматорського району Донецької області 44059399@sg.gov.ua;

    - надання пропозицій (зауважень) у письмовому вигляді за допомогою поштового зв’язку із зазначенням особи та контактної інформації заявника на адресу: вул. Мазепи Івана, 54, приміщення 1 м. Святогірськ, Краматорський район, Донецька область, 84130, контактний тел. +380954264141 (відділ освіти Святогірської міської ради Краматорського району Донецької області)

    До участі в обговоренні запрошуються мешканці Святогірської територіальної громади у терміни з 02.06.2025 по 02.06.2026 року.

        З 02.06 2025року по 01.05.2026 року відділом освіти будуть збиратись пропозиції (зауваження) до проєктів розпоряджень начальника Святогірської міської військової адміністрації Краматорського району Донецької області про реорганізацію, шляхом перепрофілювання, закладів освіти Святогірської міської ради.

  Найменування, місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення: відділ освіти Святогірської міської ради Краматорського району Донецької області, вул. Мазепи Івана, 54, приміщення 1 м. Святогірськ, Краматорський район, Донецька область, 84130, тел. +380954264141.

     Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення – Наталія ЗУБАРЄВА – начальник відділу освіти Святогірської міської ради Краматорського району Донецької області.

     Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення, узагальнення висловлених в ході проведення громадського обговорення пропозицій та зауважень здійснюється організатором відповідно до Порядку проведення громадських обговорень реорганізації, шляхом перепрофілювання, закладів освіти Святогірської міської ради, що забезпечуватимуть здобуття початкової, базової, повної загальної середньої освіти з 01 вересня 2027 року.

        Після отримання висловлених пропозицій та проведеного аналізу відбудеться оприлюднення результатів громадського обговорення на офіційному сайті Святогірської міської територіальної громади.

fb cover.jpg

Україна чекає на вступників з тимчасово окупованих територій. Держава гарантує можливість безпечного і безкоштовного вступу до українських закладів вищої освіти.

     Щороку тисячі молодих людей з тимчасово окупованих територій (ТОТ) обирають українську освіту. Проте молодь, яка залишається на ТОТ, може не знати про порядок виїзду в Україну та вступу до закладів вищої освіти (ЗВО). Сьогодні в Україні діють спрощені умови вступу до українських ЗВО для абітурієнтів з тимчасово окупованих територій.

     Для молодої людини, яка виїхала з тимчасово окупованої території, при вступі до українського закладу вищої освіти буде забезпечено:

 - анонімність та супровід і допомогу під час проведення вступної кампанії;

 - проживання в студентському гуртожитку на час вступу та під час навчання;

 - допомогу в оформленні всіх необхідних українських документів;

 - щомісячну стипендію (соціальну або академічну при успішному виконанні навчального плану).     

     Вступ до закладу вищої освіти здійснюється на спрощених умовах:

  • сертифікат Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) чи Національний мультипредметний тест (НМТ) - не обовʼязкові;

  • якщо немає українського паспорта - достатньо свідоцтва про народження;

  • подача документів і складання вступних іспитів (у формі співбесіди) - можлива онлайн.

     Важливо! Якщо у вас є друзі чи знайомі, що проживають на тимчасово окупованих територіях – поділіться з ними інформацією про можливість вступу до українських закладів вищої освіти.

     Детальна інформація про можливість безпечно виїхати з ТОТ, умови вступу до закладів вищої освіти в Україні та контакти для звʼязку зібрана за цим посиланням: https://linktr.ee/vstup_tot?utm_source=linktree_profile_share&ltsid=3a2f2e85-b02c-4ad4-bb18-0c9ecf32e461

     Покрокову інструкцію для вступників з тимчасово окупованих територій та інформацію про університети шукайте на 

https://abitly.org/uk?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAYnJpZBExNEhXVUxEVU1La0NuOGF2cgEeB5HY2D3fs17z5kGbY_GKjJ-YFJw85FrglIdSIx6URp2igw7li5LQyd6sGtw_aem_O11BSb3Gsh-2LwZN8Zfdtw

Україна чекає на кожного і кожну!

0-02-05-9e9a7ff705f9dbbc5a28d4b1999f8ec4283f8e269938588c94b7bc048a4d10b9_9d7f16e5c07ded83.
Афіша (1).jpg

Санаторно-оздоровчий центр соціальної реабілітації

«Смарагдове місто» 

запрошує дітей віком

від 6 до 17 років на безпечний відпочинок та соціальну реабілітацію до санаторно-оздоровчого центру соціальної реабілітації «Смарагдове місто», релокованому до с. Оринин Кам’янець-Подільського району

Хмельницької області на

8 тематичну зміну

«Сонячний настрій»

з 26.06 по 16.07.2025.

 

Про роботу СОЦСР «Смарагдове місто» можна дізнатися на Facebook сторінці https://www.facebook.com/groups/733673873820528?locale=uk_UA 

Відеоролики для дітей, присвячені мінній безпеці

     Створено Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України спільно з партнерами - проектом Dovidka.info та благодійною організацією «Смарт ангел».

     Метою розробки та поширення цих матеріалів - нагадування про те, що третина України замінована або забруднена рештками зброї й техніки внаслідок війни. Тож мінна небезпека нині загрожує кожному – як дорослим, так і дітям. Наші діти мають знати, як виглядають міни-пастки, міни-розтяжки та інші їх види та, як діяти, коли знайшов міну.
      У цих відео - правила поведінки, які можуть вберегти життя.

Знімок екрана 2024-12-18 113425.jpg

Гра «Walk Safe» це:

  • 70 мальовничих рівнів ігрового простору;

  • відео опис основних правила поводження у разі зіткнення з ними;

  • озвучка основних правил безпеки для наймолодших користувачів;

  • енциклопедія із зображенням реальних ВНП та небезпечних територій;

  • багато міні-ігор, щоб зробити гру ще цікавішою;

  • можливість змінювати одяг героїв.

  Громадською організацією «Асоціація саперів України» створено навчальну онлайн платформу www.uda-training.org.ua, на якій у безкоштовному доступі розміщено курси з безпеки життя, та розроблено дитячу гру «Walk Safe» («Крокуй безпечно» - www.uda.org.ua/walk-safe).

   Гра була створена АСУ за підтримки данської громадської організації Danish Support Grоuр Ukraine та розрахована на дітей віком 6-11 років. У грі зображені основні вибухонебезпечні предмети, які наразі становлять загрозу в Україні, показані небезпечні території та надані всі ключові правила для попередження ризиків під час зіткнення з такими предметами.

cropped-Логотип-український_Основна-версія-білий-фон-scaled-1.jpg

«Ти як?» Всеукраїнська програма ментального здоров’я

(за ініціативою першої леді Олени Зеленської)

11-03-2025-1024x683.jpg

З метою популяризації інформаційної та медійної грамотності у TikTok з грудня 2024 року працює розважально-просвітницький канал
«Fake.Busters /Мисливці за фейками», який створено Благодійною організацією «Smart Angel» за підтримки ПРООН в Україні та фінансування уряду Японії. На каналі розміщено відеосерії з актуальних питань протидії дезінформації у соціальних мережах. Наразі контент каналу зібрав близько 2 мільйонів переглядів і понад 115 тисяч реакцій аудиторії.

Канал доступний за посиланням:
https://www.tiktok.com/@fake.busters

Передбачити загрози. Захистити здоров'я. Зберегти майбутнє.

Знімок екрана 2025-04-22 223626.jpg

Корисні поради та пам'ятки на щодень

Небезпека в лісі.jpg

Інформаційні пам'ятки

Онлайн-гра
"Interland: Безпека дітей в Інтернеті"
interland.jpg

Гра доступна на будь-якому пристрої за посиланням.

“Interland” – контрольоване освітнє середовище, що зацікавлює дітей здобувати знання із цифрової безпеки. Гра занурює в змодельований світ, де діти разом із жителями міста, інтернавтами, виконують різні пригодницькі завдання, а саме:

  • “Королівство доброти” допомагає дізнатися, як чемно поводитися в мережі;

  • “Річка реальності” навчає розпізнавати фейки;

  • “Уважна гора” вчить безпечно ділитися інформацією в мережі;

  • “Вежа зі скарбами” навчає тримати персональну інформацію у безпеці.

Поради дітям

Поради батькам

кібербезпека.png
izobrazhenie_viber_2022-03-23_12-52-14-093.jpg

Важливо

Якщо знайшли у себе хоча б один, вам необхідна консультація психолога. Можете звернутися до шкільного психолога Галини  Іванівні або на гарячі лінії.

Відпочинок.jpg

Зворотній зв'язок

Отправлено. Спасибо!

<meta name="google-site-verification" content="-S2H-CDbM1Wafc0vLb3Xmrg4kbqJILRZzo7vwUBbq9Y" />

(06262)631212

©2022 Маяківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Сайт создан на Wix.com

bottom of page